افزایش توان جسمی و انعطاف پذیری

افزایش توان جسمی و انعطاف پذیری

هر چه سن افراد بالاتر می رود، انعطاف پذیری بدن آنها کاهش می یابد خصوصا اگر افراد سبک زندگی بی تحرکی داشته باشند این موضوع بیشتر نمایان خواهد شد. افراد در دوران کودکی جسمی کاملا انعطاف پذیر دارند ولی این ویژگی با گذشت زمان و با افزایش سن، کاهش می یابد.
حفظ انعطاف‌پذیری و افزایش آن برای بدن بسیار ضروری است. زیرا بالا بردن تحمل عضله‌ ها باعث جلوگیری از آسیب‌ های فیزیکی و سالم و سرحال ماندن بدن می‌شود. مدل برخورد ما بدنمان خیلی مهم است. اگر دوست دارید از لحاظ فیزیکی انسان سالمی و هم در زندگی دارای روحیه سالمی باشید انعطاف‌پذیری خود را افزایش دهید. راه های متفاوتی برای حفظ و بازگردانی انعطاف پذیری بدن وجود دارد. تمرین های ورزشی و حرکات کششی یکی از این راه ها می باشد. اما گاهی انعطاف پذیری بدن به حدی کاهش می یابد که باید از یک متخصص برای این کار کمک گرفت. این فرد می تواند یک فیزیوتراپ باشد. فیزیوتراپ ها به روش های مختلف مانند دادن تمرینات مختلف، ماساژ و یا با بکارگیری دستگاه فیزیوتراپی می توانند کمک رسانی کنند.

نقش دستگاه فیزیوتراپی در افزایش انعطاف بدن چیست؟

انواع دستگاه فیزیوتراپی به منظور کاهش درد، تحریک عصب و عضلات مختلف بدن و افزایش انعطاف پذیری بدن وارد بازار شده اند. دستگاه فیزیوتراپی خانگی در مواردی که عصب سالم است ولی عضلات توانایی کافی برای انقباض را ندارد باعث تحریک عضلات شده و به این صورت انعطاف عضلات را بالا می برد. برخی از انواع دستگاه فیزیوتراپی جریان الکتریکی را از طریق پوست به بدن وارد می کند و باعث تحریک عصب و کاهش درد در آن ناحیه می شود. شدت برق اعمال شده بین 12 تا 30 میلی آمپر می باشد.
اگر شما هم از درد های مزمن رنج می برید می توانید با خرید یک دستگاه فیزیوتراپی خانگی از مجموعه فیزیوتراپ درد های خود را کاهش دهید. برای خرید دستگاه فیزیوتراپی می توانید با شماره 02188514560 تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت نمایید.