درمان سلولیت و چاقی موضعی

درمان سلولیت و چاقی موضعی

سلولیت یک اختلال متابولیک موضعی بافت های چربی در زیر پوست می باشد که موجب تغییر فرم بدن و به هم خوردن تناسب اندام می شود. این مورد بیشتر در نواحی شکم، باسن و ران ها دیده می شود. سلولیت در بیشتر نقاط دنیا به دلیل وجود صفات ثانویه جنسی در خانم ها بروز می کند.
تاثیر انجام حرکات ورزشی و فعالیت بدنی که با رژیم غذایی کم کالری همراه باشد در کاهش وزن بر کسی پوشیده نیست. اما در برخی مواقع، که می‌خواهیم سریع تر چربی ها از بین بروند و یا در افرادی که چربی های موضعی در برابر تحرک و رژیم غذایی مقاوم می باشند؛ می‌توان از راه های نوین مانند بکارگیری دستگاه شاک ویو استفاده کرد.

دستگاه شاک ویو چطور موجب لاغری می شود؟

این دستگاه با بالا بردن میزان متابولیسم و گردش خون در قسمتی که دچار چاقی موضعی است سرعت لاغری را افزایش می ‏بخشد. شاک‏ ویو تراپی که در سال های اخیر رایج شده است کاهش سایز و زیبایی ظاهری پوست را به دنبال دارد. شاک ویو با شکستن چربی‌های بدن روند لاغری را پیش می برد.
دستگاه شاك ويو دارای امواجی با قدرت و انرژی زیاد و دامنه بالامی باشد و مانند اولتراسوند امواج صوتی ارسال می کند.
دستگاه شاک ويو آثار فيزيولوژيكی دیگری در زمينه ترميم بافت دارد که بیان می گردد:
افزايش فعاليت سلولی
آزاد کردن ماده پی و کاهش درد
آزاد کردن پروستاگلاندين ها
تخريب رسوب های كلسيفيك
آثار تسكين دهنده گذرا روی اعصاب

برای خرید دستگاه شاک ویو و دیگر دستگاه های مرتبط با تناسب اندام با می توانید به سایت فیزیوتراپی مراجعه نمایید و با انتخاب دستگاه مورد نظر و ثبت سفارش خرید خود را انجام دهید.