درباره دستگاه فارادیک

از بین بردن چربی های بدن با استفاده از دستگاههای فارادیک:

از بین بردن سریع،دائمی و برگشت ناپذیر چربیهای اضافه انباشته شده (سلولیت) در قسمتهای مختلف بدن با استفاده از دستگاه لاغری موضعی فارادیک ( الکتروپالس تراپی )

دستگاه فارادیک :

دستگاه فارادیک با استفاده از پدهای لاستیکی رسانا که به قسمتهای مورد نظر در بدن متصل میگردد، پالسهای الکتریکی رستر را ما بین سلولهای چربی انباشته شده

در ناحیه مربوطه ارسال مینماید و با وارد کردن ضربه و فشار به اتصالات بین سلولهای چربی باعث شکسته شدن و در نتیجه خرد و متلاشی شدن آنها میشود.

این چربیها که قبلا سفت و فشرده بودند،بعد از چندین نوبت استفاده از دستگاه فارادیک به نحوی شکسته و تخریب میشوند که آماده دفع و خروج از منافذ پوست میشوند.

علاوه بر این، پالسهای الکتریکی رستر با بیشتر کردن جریان خون در ناحیه مورد نظر، اکسیژن رسانی و در نتیجه سوخت و ساز و متابولیسم سلولی را افزایش میدهند که این امر منجر به متابولیزه شدن واز بین رفتن بیشتر سلولها و بافتهای چربی میگردد.

دستگاه استیمولاتورقابل ذکر است که پالسهای رستر هیچ گونه ضرری برای اعصاب و بافتهای بدن ندارند، بلکه با تحریک اعصاب حسی و حرکتی،باعث تقویت این اعصاب نیز میگردند.

از آنجا که پالسهای فارادیک باعث تحریک و انقباض و انبساط ماهیچه ها وعضلات میگردد، از این طریق ماهیچه هایی را که قبلا زیر چربی بیحرکت و تنبل شده بودند را تقویت و سفت مینماید.

دستگاه الکتروپالس تراپی فارادیک برای از بین بردن چربیهای اضافی و نیز انقباض و سفت کردن عضلات قسمتهای مختلف بدن از جمله صورت و گونه ها موثر میباشد.

دستگاه فارادیک در تناسب اندام :

از این مکانیزم در باشگاه های تناسب اندام مجهز, برای نتیجه گرفتن سریع مراجعه کنندگان نیز استفاده میشود.
استفاده مداوم ( روزی 1 تا 2 بار ) از این سیستم باعث میشود چربی ها هر روز خردتر و متلاشی تر شوند

تا حدی که با انجام کارهای روزمره و پیاده روی های روزانه معمولی تعرق زیادی صورت گرفته و چربی ها سریعتر از بدن خارج میشوند.
همچنین افرادی که دچار چاقی های مفرط میباشند و یا به دلیل زایمان دچار افتادگی های پوستی شده اند میتوانند از این روش جهت از بین بردن ترک و شل شدن پوست استفاده نمایند.

زیرا دستگاه فارادیک در هنگام ضربه زدن به بافت چربی از طریق پوست باعث متراکم شدن و جمع شدن پوست میشود و فرد پس از کم کردن وزن و سایز دچار افتادگی و ترک های پوستی نمیگردد.

About the Author

babak1410@yahoo.com

Related Post